28.–29. 9. 2023Piešťany, Elektrárňa Piešťany

Příběhy, inspirace a odvaha – ohled za letošní Gastrolove

gravatar
 · 
5 októbra, 2023
 · 
2 min read
Featured Image

Jak jsme vás informovali, ve dnech 28. a 29. 9. proběhl v Piešťanech event Gastrolove spjatý s portálem kavickari.sk. Jeho cílem bylo zanechat v gastronomii určitou stopu a pozdvihnout lásku k jídlu, kávě a obecně gastronomickému řemeslu u všech návštěvníků. A i letos se to povedlo.

Kouzelné postory Elektrárny Piešťany zůstaly, nově se však (ne)konference pořádala rovnou dva dny a nabízela skutečně bohatý program zaštítěný silnými osobnostmi Slovenska i Česka. Výrazným aspektem eventu byla také přítomnost gastronomických studentů, kteří se mohli nechat inspirovat u celé řady odborníků z různých odvětví a kteří byli také hlavním tématem jedné z přednášek na pódiu.

Príbehy, inšpirácia a odvaha. Tri aspekty, ktoré vždy posúvajú vpred. Tri aspekty, o ktoré nebola núdza.

Simona Budinská, zakladatelka
Studenti gastronomických škol byli zapojeni do organizace eventu.

Součástí byly také dva workshopy – Milan Markovič poradil, jak zvýraznit svoji firmu na Googlu skrze Google place a zakladatelka festivalu, Simona Budinská, zase přispěla tím, jak na dokonalé PR pro váš podnik.

Organizátoři také dbali na ekologický aspekt události. Návštěvníci si tak nosili vlastní kelímky na kávu a další nápoje a bylo-li to v jejich silách, dopravili se na akci ekologičtějšími dopravními prostředky – vlakem, na kole nebo pěšky.

Téměř sto vstupenek bylo věnováno již zmíněným studentům gastronomických škol a škol zabývajících se cestovním ruchem, ať už střední nebo vysoké.

V dobe, kedy chce byť každý influencer, či programátor, nebolo nikdy dôležitejšie ukázať krásu a hodnoty povolania v gastronómii. Práve oni, budúce osobnosti zo služieb sú tí, na ktorých bude stáť reputácia Slovenska.

Simona Budinská, zakladatelka

(Ne)konferencia Gastrolove má od svého prvního ročníku i charitativní rozměr. Celých 50 % z ceny vstupného šlo letos na léčbu Adamka Mončeka. Tento rok tak organizátoři připíšou na jeho transparentní účet krásnou sumu 1200 €. Pokud chcete Adamkovi taky přispět, ale Gastrolove jste nestihli, můžete tak udělat na tomto odkaze.

banner-01
banner-02
footer-rd-logo

ODOBERAJTE NÁŠ NEWSLETTER