23. 9. 2023Bratislava, Panenská ulice

Dobrý trh

gravatar
 · 
31 augusta, 2023
 · 
2 min read
Featured Image

Dobrý trh. Akce, která využívá veřejné městské prostory a proměňuje každodenní shon rušných ulic v příjemné a přátelské místo. Již od roku 2011 se pravidelně koná v Bratislavě na ulici Panenská a v jejím okolí. Cílem této události je podpora malých podnikatelů a kvalitních domácích výrobků. Letos bude probíhat 29. 9. od 10 do 17 hodin.

Na Dobrém trhu najdete jak stánky s kvalitními potravinami, tak s knihami, doplňky, oblečením a spoustou dalšího. I milovníci umění a hudby zde najdou to své ořechové. Rodiče s dětmi čeká nabídka praktických workshopů. Těšit se můžete např. na zážitkové čtení, burzu knih, hru na kalimbu a několik divadelních představení. Milovníky gastronomie pak potěší třeba přednáška o víně nebo workshop zaměřený na přípravu matcha čajů.

Navštívit můžete krom rozezvučené Panenské ulice třeba i Hodžovo náměstí, Podjavorinskou ulici, zahradu Velkého kostela nebo třeba Goetheho institut, kde na vás těšíme v našem espresso bar different – kaffeehaus.

Vstupné na Dobrý trh je dobrovolné. Organizátoři celou událost koncipují jako zero-waste, používají jen kompostovatelné materiály a pokud už nějaký ten odpad vznikne, dbají na jeho správné třídění. Snažte se proto při návštěvě akce dodržet tuto krásnou myšlenku.

Nejaktuálnější informace o akci najdete na jejich facebookové události nebo na webových stránkách.

Tagged: akce · bratislava · Dobrý trh
banner-01
banner-02
footer-rd-logo

ODOBERAJTE NÁŠ NEWSLETTER