9.–10. 11. 2023Stará tržnice, BratislavaVstupenky

Káva, čaj, čokoláda

gravatar
 · 
25 októbra, 2023
 · 
2 min read
Featured Image

Nemůžete se rozhodnout, jestli máte větší chuť na kávu, čaj nebo čokoládu? Tady se rozhodovat nemusíte! Tady máte všechny tři oblíbené pochutiny pod jednou střechou. Festival KÁVA, ČAJ, ČOKOLÁDA proběhne 9.–10. 11. na Staré tržnici v Bratislavě.

Čeká na vás poutavý program, diskuze se známými pražiči, inspirativní přednášky, rozhovory, soutěže a prezentace. Při zaoupení vstupenek máte v ceně výjimečné ochutnávky a nejen to! Krom pestré nabídky vzdělávacích workshopů dostanete i noviny festivalu a tašku na veškeré pochutiny, které si tu zakoupíte.

Vstupenky můžete zakoupit buď online na Ticketportal, nebo přímo na místě. Cena dvoudenního lístku na festival je 15 eur. Jednodenní pak stojí 8 eur a pro studenty a ZTP nabízí zvýhodněnou cenu 6 eur. Děti do 10 let mají vstup zdarma. Aktuálně si můžete koupit vstupné v předprodeji, ke kterému dostanete ručně vyrobený kameninový hrníček (o objemu 0,2 l). Ten nabízí akce ve třech různých barevných provedeních od keramikáře Mareka Čatloša z jeho dílny ker.am!

Pořadatelé festivalu prosí, aby si návštěvníci donesli vlastní šálky nebo kelímky. Budete tak šetřit životní prostředí a vznikne méně odpadu.

Festival podporuje sumou 300 eur občanské sdružení Svetielko nádeje, které poskytuje komplexní péči dětem a mladistvým s onkologickým a jiným vážným onemocněním. Stavte se proto podpořit nejen tuto zajímavou akci, prodejce kávy, čaje a čokolády, ale také ty, kteří podporu skutečně potřebují.

banner-01
banner-02
footer-rd-logo

ODOBERAJTE NÁŠ NEWSLETTER