Jsi kreativní a miluješ kávu? Roast Different shání content creatora!

gravatar
 · 
1 marca, 2024
 · 
3 min read
Featured Image

Rozumíš sociálním sítím a digitálním technologiím? V tom případě tě pravděpodobně hledáme. Do našeho týmu hledáme dalšího kávového nadšence. Nástup možný ihned!

Co je Roast Different?

Jsme parta kávových nadšenců. Pokud bychom měli ve třech slovech shrnout, co tvoří podstatu Roast Different, pak bychom se určitě shodli na magazínu, podcastu a festivalu. V naší česko-slovenské redakci vydáváme kávový magazín zaměřený na tzv. třetí vlnu kávy, jejíž podstatou je právě vzdělávání a sdílení poznatků směrem k široké veřejnosti. Ondra s Máriem zase nahrávají kávový podcast, do kterého si zvou zajímavé hosty z Česka a ze Slovenska a baví se i na témata baristiku mnohdy přesahující. Každoročně také pořádáme v Bratislavě Festival kávy Two Coffee Champs – na tomto ročníku zrovna pracujeme, a právě proto se nám hodí pár rukou a jeden kreativní mozek navíc.

Koho hledáme?

Dnešním světem hýbou hlavně sociální sítě, na kterých musíme být aktivní, pohotoví a výstižní. Ty naše jsme doposud spravovali tak nějak všichni ve svém volném čase, ale toho už (nejen kvůli festivalu) moc nemáme. Proto hledáme někoho, kdo se bude moct soustředit právě na tuto část našeho společného projektu. Jsi náš nový content creator právě ty?

Co od tebe požadujeme?

Zaprvé je pro nás podstatné, abys měl/a pozitivní vztah ke kávě – jelikož je to naše téma numero uno, bylo kontraproduktivní, kdyby tě káva vůbec nezajímala. Zadruhé potřebujeme, abys rozuměl/a a aktivně se zajímal/a o sociální sítě (Instagram, Facebook, Threads), tzn. abys vnímal/a také všechny trendy, které jsou zrovna aktuální. S tím samozřejmě souvisí i kladný vztah ke grafice a vizuální stránce, ale také schopnost ovládat video a fototechniku. Tvorba obsahu bude záviset na tobě, ale podstatná je i tvoje spolupráce s naší grafickou designérkou Luckou, šéfredaktorem magazínu Patrikem a dalšími členy týmu. Rozhodně ti nechceme bránit ve vlastních nápadech, naopak! Proto potřebujeme, abys přicházel/a s vlastními nápady a inovacemi, proto od tebe očekáváme pravidelnou účast na našich týdenních meetinzích. Naším posledním požadavkem je řidičský průkaz skupiny B. Proč? To se dozvíš o řádek níž.

Co ti za to nabízíme?

Dostaneš od nás firemní auto, protože se od tebe očekává, že budeš občas cestovat po Česku a po Slovensku, a budeš od nás mít k dispozici nejlepší technologie, co jsou na trhu (od foťáku přes mikrofony atd. podle potřeby). Nabízíme ti poloviční pracovní úvazek na dobu určitou s možností kariérního růstu.

Pokud tě tato nabídka zaujala, ozvi se nám na mail (print@rdmag.co), ke kterému nezapomeň připojit:

  • stručný životopis
  • krátký odstavec o tom, proč tě zaujala nabídka práce u nás
  • čím můžeš v Roast Different přispět
  • a velkou výhodou bude portfolio tvých dosavadních projektů.
banner-01
banner-02
footer-rd-logo

ODOBERAJTE NÁŠ NEWSLETTER