10.–11. 5. 2024Bratislava, Nová CvernovkaVstupenky

Festival kávy Two Coffee Champs 2024

gravatar
 · 
21 augusta, 2023
 · 
2 min read
Featured Image

Priestory Novej Cvernovky sa počas dvoch májových dní premenia na dejisko česko-slovenského kávového festivalu Two Coffee Champs.

Na festivale sa stretnú všetci milovníci výberovej kávy a odborníci na kávu. Festival výberovej kávy zameraný na ochutnávky kávy v rôznych prípravách, prednášky, cuppingy a workshopy zamerané na senzoriku a domácu prípravu kávy. Two Coffee Champs 2024 prinesie do Bratislavy viac ako 50 domácich a zahraničných pražiarní.

rozhodcovia na súťažiach

V treťom ročníku uberáme jeden deň, pridávame na energií a zväčšujeme niektoré zóny. Počas cuppingu sa návštevníci môžu naučiť vnímať chute kávy. Od dovozcov, pražiarov či dokonca barmanov si vypočuť pútavé prezentácie, zastaviť sa v exteriérovej zóne alebo sa osviežiť v oddychovej zóne. Tešiť sa možno na množstvo medzinárodných pražiarní, ktoré predstavia svoje štýly.

súťaže v príprave kávy

V cene vstupenky je zahrnutá neobmedzená konzumácia kávy v rôznych podobách, vstup na cuppingy a prednášky. Súčasťou programu sú dva šampionáty v príprave kávy, v ktorých si zmerajú svoje sily baristi z oboch krajín. Okrem kvalitnej kávy budú pripravené aj stánky s jedlom a nápojmi.

Viac informácií budeme postupne zverejňovať na Instagrame @twocoffeechamps, na Facebookovej udalosti a webstránke twocoffeechamps.com. Garantom podujatia je kávový magazín a podcast Roast Different.

Predpredaj vstupeniek začína čoskoro.

banner-01
banner-02
footer-rd-logo

ODOBERAJTE NÁŠ NEWSLETTER