Doručenie magazínu

Gratulujeme, ak ste na tejto stránke, ste verným predplatiteľom tlačeného magazínu Roast Different. Pri vašom predplatnom ste mali možnosť vybrať si z dvoch spôsobov doručenia. Ak ste sa rozhodli pre doručenie kuriérom, nebojte sa - kuriér vás spoľahlivo kontaktuje na váš telefón. V prípade, že ste uprednostnili doručenie prostredníctvom pošty, ponúkame vám niekoľko užitočných tipov, ako zabezpečiť, aby vám magazín dorazil v najlepšom stave.

Magazín spolu s balíčkom kávy balíme do 100% recyklovateľnej fólie, ktorá zabezpečuje ochranu pred náročnými podmienkami a nepriaznivým počasím počas prepravy. Po použití, prosíme vás, fóliu zodpovedne odložte do kontajnera na triedený odpad.

dorucenie

Pre optimálne doručenie magazínu poštou, prosíme, zvážte nasledujúce body:

  • Uistite sa, že váš dom, byt alebo brána je označená viditeľným popisným číslom.
  • Schránka, kam vám budeme zasielať magazín, by mala byť ľahko identifikovateľná.
  • Označte svoju schránku jasne a čitateľne s vaším menom a priezviskom.
  • Uistite sa, že schránka má otvor pre poštu s minimálnou šírkou 20 cm, čo zabezpečí bezproblémové doručenie a ochráni magazín pred poškodením.

Mimochodom, dobrý vzťah s vaším poštárom môže uľahčiť proces doručenia. A nezabudnite, že domáce zvieratá môžu mať rôzne názory na návštevy. :)

Magazín Roast Different vám budeme zasielať v roku 2024 vždy do 10. dňa v mesiacoch január, marec, máj, júl, september a november.

Ak by sa vyskytol problém s doručením vášho magazínu, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom nášho kontaktného formulára. Spoločne nájdeme optimálne riešenie.

footer-rd-logo

ODOBERAJTE NÁŠ NEWSLETTER