Cesta kolem světa ve 24 šálcích – adventní kalendář 24 COFFEE je tu!

gravatar
 · 
13 novembra, 2023
 · 
2 min read
Featured Image

Vánoce jsou za dveřmi a s nimi přichází neodolatelná chuťová symfonie 24 COFFEE. Přiznejme si to – v každém z nás stále rezonuje to malé natěšené dítě, které netrpělivě čeká na svůj adventní kalendář. Letos se však nespokojíme s levnou čokoládou z obchodu. Pražírna Zrníčko přichází s řešením! Zahájili totiž předprodej svého kávového adventního kalendáře.

Tento originální produkt nabízí sadu 24 různých druhů kávy v samostatných miniskleničkách s uzávěrem. Každý den adventního období tak může být objevem nových chuťových nuancí a profilů a nabízí tak další důvod, proč se o to více těšit na Vánoce. Vzorky byly vybírány pečlivě a tak, aby byly jednotlivé ochutnávky rozmanité. Od 24 COFFEE můžete očekávat tradičnější sladké profily, jako je karamel, čokoláda a oříšky, i ty exotičtější tóny, jako je třeba rybíz, ananas nebo třeba rajčata! Kávy jsou napraženy ve stylu omni roast, což vám umožňuje vybrat si metodu přípravy dle vlastního gusta.

Dvacet čtyři vzorků káv pochází celkem ze čtrnácti zemí světa a jejich detailní profily s podrobnými informacemi najdete na tomto odkazu. Každý vzorek má hmotnost 20 g, celkem tedy dostanete skoro půl kila výběrové zrnkové kávy.

Nechte se unést příjemnou atmosférou adventu obohacenou o výbornou kávu! Vyzkoušejte každý den jiná zrnka a postupně tak objevujte chutě a vůně exotických kávových zemí. Kalendáře jsou nyní do 20. 11. v předprodeji za akční cenu 1989 Kč. Od 20. 11. začne pražírna kalendáře rozesílat a tato akční cena tak skončí – po zbytek prodeje bude kalendář za 2289 Kč. Dopravu máte přitom v obou případech zdarma.

Kávový adventní kalendář 24 COFFEE.
banner-01
banner-02
footer-rd-logo

ODOBERAJTE NÁŠ NEWSLETTER