7. 3. 2024Znojmo, SOU a SOŠ SČMSD Znojmo

Barista „Přímka“ Cup 2024 – junior

gravatar
 · 
2 marca, 2024
 · 
2 min read
Featured Image

Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD ve Znojmě pořádá již podruhé soutěž Barista „Přímka“ Cup 2024 – junior. A my se rozhodli, že ji budeme sponzorovat! Už ve čtvrtek 7. 3. 2024 se potkáme na značkách na Přímětické 1812/50.

Soutěžící z řad studentů budou muset pro komisi připravit a naservírovat dvě porce espressa, cappuccina a libovolného alkoholického nápoje se sirupem vlastní výroby na téma „Jaro za dveřmi“, to vše během 20 minut. V komisi budou sedět dva komisař. Tím hlavním bude František Nahodil, barista kavárny BALANCE coffee & wine ve Znojmě. Hodnocení proběhne dle mezinárodních platných kritérií Specialty Coffee Association. Hodnoticí arch se skládá z celkem čtyř oblastí: kvality a čistoty připraveného nápoje, práce baristy a servisu jeho nápoje, chuťového dojmu z kávy a z komunikace s komisí.

Od 7:30 bude pro účastníky otevřena registrace v budově školy. V 9:00 pak začne samotná soutěž, která skončí slavnostním vyhlášením vítězů v 16:00. Výherci z prvních tří míst dostanou diplom a věcnou cenu. Vítěz od nás získá možnost soutěžit na Brewer's Showdown na našem Festivalu kávy Two Coffee Champs zcela zdarma. Pro zúčastněné máme také naše magazíny Roast Different.

banner-01
banner-02
footer-rd-logo

ODOBERAJTE NÁŠ NEWSLETTER